O serwisie

Profesjonalne usługi motoryzacyjne dla wymagających.

Witamy w warsztacie firmy Wulkan-Serwis. Zajmujemy się obsługą
samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz naczep i przyczep w szerokim zakresie usług. Mechanika, elektromechanika, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji oraz opon to tylko niektóre z naszych profesji. Pracownicy posiadają stosowne szkolenia i certyfikaty do wykonywania wymienionych usług. W 2017 roku przystąpiliśmy do sieci serwisów samochodowych Q-SERVICE PREMIUM w celu podniesienia jakości usług. Zaplecze magazynowe i współpraca z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi pozwala zaproponować Wam drodzy klienci wysokiej jakości części zamienne w konkurencyjnych cenach.

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Kompleksowa obsługa

Usługi wulkanizacyjne

Zapewniamy Ci bezpieczeństwo poprzez fachową diagnozę, wymianę oraz naprawę ogumienia we wszystkich typach pojazdów.

Dystrybucja opon i felg

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ogumienia oraz felg w regionie. Posiadamy bogatą ofertę wszystkich czołowych producentów.

Sezonowanie opon

Jeśli nie masz miejsca na sezonowanie Twoich opon, za symboliczną opłatą możesz pozostawić je w naszym depozycie.

Serwis pojazdów

Obszerne zaplecze serwisowe pozwala nam świadczyć usługi wszelkich napraw bieżących pojazdów osobowych.

Serwis mobilny

Z nami nic Cię nie zaskoczy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji nawet poza naszym serwisem. Świadczymy mobilne usługi napraw ogumienia.

Doradztwo

Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże Ci w doborze odpowiedniego ogumienia Twojego samochodu oraz podpowie jak o nie zadbać.

O firmie

Witamy w warsztacie firmy Wulkan-Serwis. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz naczep i przyczep w szerokim zakresie usług.