Profesjonalne usługi montażowe

USŁUGI WULKANIZACYJNE

Od samego początku działalności stawiamy na Twoje bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług abyś mógł cieszyć się z każdej wizyty w naszym serwisie. Dzięki naszemu doświadczeniu i dbałości o najmniejsze detale dajemy Ci więcej niż mógłbyś się spodziewać.

WYMIANA OPON

Zmiana sezonu czy zakup nowych opon jest doskonałą okazją aby skorzystać z naszej oferty. Szybko i profesjonalnie wymienimy ogumienie w Twoim pojeździe zapewniając Ci bezpieczeństwo podczas poruszania się na drogach.

NAPRAWY OPON

Nie zawsze uszkodzenie opony jest jednoznaczne z jej wymianą na nową. Warto więc zwrócić się do serwisu o odpowiednich kompetencjach, który po oględzinach uszkodzenia zdecyduje, co z daną opona można dalej zrobić.

HOTEL OPON

Chcąc uniknąć kłopotliwego przechowywania aktualnie nieużywanego kompletu kół lub opon, można zlecić ich magazynowanie w naszym serwisie. Dzięki temu nie musisz przewozić ich w samochodzie, ani poszukiwać odpowiedniego miejsca na składowanie, ryzykując deformacje konstrukcji opony

Bogata oferta produktów

SPRZEDAŻ OPON I FELG

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem opon i felg w naszym regionie. Zaskakująco obszerna oferta z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego naszego Klienta. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami jesteśmy w stanie oferować produkty najwyższej jakości w rozsądnych cenach.

SPRZEDAŻ OPON

Posiadamy bogatą ofertę ogumienia do wszystkich typów pojazdów. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami jesteśmy w stanie oferować najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

SPRZEDAŻ FELG

Oferta felg na rynku jest bardzo zróżnicowana, dlatego posiadamy szeroką gamę felg stalowych i aluminiowych do wszystkich pojazdów, we wszystkich rozmiarach. Współpracujemy bezpośrednio z kilkoma producentami felg min. AEZ, DOTZ, DEZENT, MSW, SPARCO, OZ RACING, BBS. U nas na pewno znajdziesz swój wymarzony wzór felgi.

AKCESORIA

O koła jak wszystkie inne podzespoły trzeba dbać. Dzięki naszej ofercie produktów dedykowanych zadbasz nie tylko o doskonały wygląd ale również stan techniczny Twoich kół.

Profesjonalne zaplecze

ZOBACZ NASZ SERWIS

O firmie

Witamy w warsztacie firmy Wulkan-Serwis. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz naczep i przyczep w szerokim zakresie usług.