10.12
2018

SUV KIEROWANY EMOCJAMI, NOWA OBRĘCZ OZ HYPER XT HLT

DZISIEJSZY SUV JEST KIEROWANY OSIĄGAMI

Dla tych, którzy kochają szybkość i przypływ adrenaliny, ale – z potrzeby  przestrzeni, komfortu i osiągów – wybrali SUV, a nie samochód sportowy, OZ zaprojektował nowe koło HyperXT HLT SUV.

 

Debiutujący właśnie Hyper XT HLT rozszerza swoje innowacyjne cechy (wprowadzone wcześniej przez HyperGT HLT) do SUV-ów, czyniąc z niego najlżejsze jednoczęściowe koło ze stopów lekkich dla tego segmentu, jakie kiedykolwiek wyprodukowała firma OZ.

Począwszy od technicznych i stylistycznych treści związanych z DNA „Hyper-family” , wywodzących się ze świata wyścigów GT3, inżynierowie z OZ Tech Lab zaprojektowali nowe koło HyperXT HLT, aby zapewnić agresywną i precyzyjną jazdę właścicielom średnich i dużych SUV-ów.

Technologia HLT zapewnia optymalizację stosunku wytrzymałości do wagi, zmniejszając ciężar kół nawet dla pojazdów o bardzo dużym obciążeniu osiowym, takich jak Porsche Macan, Mercedes GLE i GLC (nawet w wersjach Coupe), BMW X6 i wielu innych.

Konstrukcja nowego koła HyperXT HLT dziedziczy wszystkie cechy HyperGT HLT, a wzmocnione szprychy i czynią go jeszcze mocniejszym i bardziej muskularnym. Zewnętrzna otoczka o szlifie diamentowym, wyznacza jej obwód, co dodaje agresywnego charakteru.

Od tej chwili – nawet jeśli nie za kierownicą samochodu sportowego – entuzjaści adrenaliny nie będą już musieli ukrywać swojej pasji do osiągów; nawet ci, którzy wybierają SUV, mogą wyróżnić się z tłumu, montując odpowiednie koła, aby pokazać swoją sportową stronę.

 

Wyróżniające się cechy:

– Wklęsła konstrukcja na oś tylną (concave) sprawia, że ​​SUV jest jeszcze bardziej sportowy i agresywny

– Wzmocniony rant zewnętrzny: szprychy rozszerzają się, przypominając kosy, zwiększając powierzchnię styku na krawędzi zewnętrznej, poprawiając aerodynamikę i zwiększając sztywność.

– wycięcia na środku i poboczne nacięcia wzdłuż ramion maksymalizują sztywność skrętną i zmniejszają wagę.

–  Indeks nośności zwiększył się do 950 kg na jedno koło.

– Ekskluzywna technologia HLT optymalizuje charakterystykę mechaniczną koła, zachowując równowagę między lekkością a wytrzymałością, jak prawdziwe koło wyścigowe.

– OE CAP READY – przystosowanie do oryginalnych kołpaków wiodących producentów samochodów.

HyperXT HLT jest dostępny w średnicach 20 „i 22” oraz w wykończeniu Star Graphite Diamond Lip.

Podobnie jak wszystkie koła OZ, HyperXT HLT posiada certyfikat TUV i NAD.

 

O firmie

Witamy w warsztacie firmy Wulkan-Serwis. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz naczep i przyczep w szerokim zakresie usług.